- Nieuw
| Bel voor direct advies T: 035 30 31 354 |
|
AANBOUW multifunctioneel opslagsysteem - 5 Legborden - 500 mm diep
Draagvermogen 286 kg.
Dit systeem is geschikt voor lichte en middelzware lasten en is zeer eenvoudig te monteren, omdat alle componenten via snelle klikverbindingen worden bevestigd, zonder dat je schroeven of gereedschap nodig hebt.
De stellingen kunnen voor verschillende doeleinden worden gebruikt, zoals archivering, licht pickingwerk, het opbergen en tentoonstellen van dozen, winkels, enzovoort.
Je kunt de stelling samenstellen uit één enkel module of uit meerdere aan elkaar gekoppelde modules.
Let op! legborden draadplaat of spaanplaat voor de borden dien je APART te bestellen!
Het budget Magazijn.nl-systeem
Het budget magazijn.nl systeem bestaat uit: staanders, liggers en dwarsliggers, versterkingsframe en legborden.
Staanders
De staanders zijn gemaakt van C-profielen met een doorsnede van 40x20x10 mm, uitgevoerd in 1,25 mm dik staal en afgewerkt met epoxylak.
De gaten op een afstand van 50 mm, zodat je de hoogte van de legborden eenvoudig kunt aanpassen.
Liggers en versterkingskruisen
Er zijn twee soorten liggers: de hoofdliggers en de dwarsliggers.
De connectoren hebben gaten voor de installatie van een veiligheidsrem, die functioneert als een “mechanische zekering”.
De versterkingskruisen zijn gemaakt van hoekprofielen met gaten om ze aan de hoofdliggers te bevestigen. Deze liggers hebben groeven voor het plaatsen van versterkingsbuizen van 20x20 mm of 40x20 mm, afhankelijk van het systeem.
Deze buizen zorgen voor een hogere draagkracht en een betere verdeling van het gewicht over het hele legbord.
De lengte en dikte van de buizen zijn afhankelijk van de diepte van de stelling en de lasten.
Legborden
De legborden rusten op de liggers en versterkingsbuizen.
Standaardafwerking
Alle metalen profielen zijn elektrostatich gepoedercoat in een continue lijn, met de volgende stappen:

| Geproduceerd in | Duitsland |
|---|